Способи оплати:

  • Переказ на картку ПриватБанку. Після оформлення замовлення наш менеджер надішле вам реквізити для оплати. Ви можете зробити оплату через Приват24 або через іншу схожу систему онлайн-банкінгу; через термінал або у відділенні банку. Буде нарахована стандартна комісія - 2 грн + 0,5% від суми замовлення.
  • Готівкою через накладений платіж в транспортній компанії. Оплата при отриманні посилки після її перевірки у відділенні або при доставці кур'єром транспортної служби. Тариф - 20 грн + 2% від загальної вартості посилки.
  • Онлайн-оплата без комісії. Через систему Wayforpay від банку Фамільний. Оплату можна провести з банківської карти, за допомогою Google і Apple Pay.
  • Безготівковий розрахунок. Це форма оплати для підприємців і юридичних осіб. Після оформлення замовлення менеджер відправить на вашу пошту рахунок-фактуру для оплати. Як тільки нам надійдуть кошти, ми відправимо замовлення.

При замовленні речей, яких немає в наявності, оплачуєте завдаток (200-300 грн), терміни пошиття 3-5 днів

Оплата приймається тільки в гривнях - національній валюті України. Ми не приймаємо оплату в доларах, євро, біткоінах, не проводимо бартеру, обмінів з доплатою і т. д.

Доставка

Доставка проводиться транспортною компанією «Нова Пошта»

Вартість - згідно з тарифами компанії «Нова пошта»

Терміни доставки - 1-3 дні (залежно від міста або населеного пункту)

Ви можете отримати замовлення безпосередньо у відділенні транспортної компанії або замовити послугу доставки кур'єром. Вартість доставки залежить від тарифу транспортної служби, на який впливають вага, спосіб доставки і наявність додаткових послуг.