В магазині-ательє, який займається пошиттям одягу для дітей і дорослих на замовлення Modkid представлені найрізноманітніші речі для дівчаток і хлопчиків авторського пошиття та особливого дизайну.

Так, завдяки професіоналізму майстрів і власному виробництву, компанія радує своїх шанувальників ексклюзивними барвистими нарядами. Наприклад, серед покупців особливою популярністю користуються фатинові спідниці з яскравими кульками всередині, спортивні костюми з космічним принтом і фемілі-луки «мама-донька». Але щоб Ви не вибрали, виробник гарантує високу якість пошиття і використовуваних матеріалів, виключно дизайнерські моделі, оригінальне декорування і прикраси.

Який можна купити дитячий одяг на офіційному сайті компанії?

В каталозі торгової марки представлений наступний асортимент продукції:

  • фатиновые спідниці;

  • дитячі сукні;

  • футболки, кофти;

  • свитшоты, костюми;

  • family look;

  • аксесуари.

Додатково вас можуть зацікавити дитячі лонгсліви, туніки, наприклад, або готові модні луки на вихід.

Також на сайті Modkid можна скористатися послугою магазину-ательє і зробити індивідуальне замовлення. Але крім пошиття, компанія здійснює ще й яскраву упаковку придбаного товару. Тому, якщо Вам потрібен подарунок, то обов'язково скористайтеся цією можливістю.

У розділі «Оплата і доставка " ви знайдете всі необхідну інформацію з питань отримання замовлення. У разі необхідності, можна скористатися допомогою консультантів.

Стильний дитячий одяг в Україні – вибирайте Modkid!

Купити дитячі футболки або інші дизайнерські речі для своїх улюблених синів і дочок запрошує ТМ Modkid. Доступна ціна, висока якість пошиття, чудові моделі, постійне оновлення асортименту, вигідні умови співпраці, доставка по всій території країни.

Завітайте у магазин дитячого одягу Modkid і виберіть своїм непосидам або спільно з ними стильні луки для яскравих моментів і перевтілень!