Спідниця з фатину, на думку сучасних дизайнерів і стилістів, – абсолютний тренд XXI століття, незважаючи на те, що історія її походження занурюється в далеке минуле й тісно пов'язана з модою такого виду мистецтва, як балет. Так, короткі спідниці-пачки і їх подовжені варіанти асоціюють з російським балетним товариством, де їх прийнято було називати «шопенками». Спочатку вони шилися з тюлю, витканого з натуральних волокон, а потім і з синтетичних. Саме останній варіант з часом професіонали текстильної індустрії перейменували в фатин.

Перша багатошарова спідниця з фатину, точніше з тюлю з синтетичних поліефірних волокон, була створена для балерини родом з Італії Марії Тальоні, і згодом зробила величезний фурор у світі тодішньої моди. Далі, починаючи з 1940-х, коли на піку популярності був жіночний і спокусливий Нью Лук від Дому Діор, знову заговорили про фатин, який знайшов своє нове втілення в сукнях, схожих на вбрання балерини.

Новий же бум успіху синтетичного тюлю, або фатину, припав на 50-і роки, коли синтетика пробралася у весільну фешн-індустрію, і з неї стали шити фати і під'юбники.

Яскраві шанувальники моделі серед голлівудських зірок і дизайнерів

У 1954 році в профільній періодиці про fashion world, наприклад, в такому журналі, як Vogue, опублікували розкішні фотографії Мерилін Монро в стильній і грайливій спідниці-пачці від Анни Кляйн. Цей факт став ключовим і відкрив епоху голлівудських зірок в повітряних образах, які демонстрували при зйомках різних фільмів, серіалів, телепрограм, шоу і не тільки того яскравого періоду часу.

З 1970 по 1990 до цього фасону вдавалися багато світових дизайнерів, серед яких особливо виділявся фанат пишних спідниць - french fashion designer Жан-Поль Готьє. Саме він сміливо і несподівано для модної публіки поєднав їх з шкіряними косухами і кедами, які популярні і до цих пір.

Тепер фатінові спідниці представлені у великій різноманітності, завдяки величезній кількості шанувальників, серед яких відомі представники музичної культури і американського кінематографа.

Де можна купити спідницю з фатину в Україні для юних принцес?

У широкому асортименті фатинова спідниця для дівчаток представлена на сайті модної торгової марки ModKid. Так, дизайнерами бренду були розроблені оригінальні моделі з кульками і розкішні family look «мама-дочка». Оформити замовлення на вподобану дитячу фатинову спідницю можна з будь-якого куточка країни онлайн або, зв'язавшись з менеджерами інтернет-магазину. Доставка по всій території України, вигідні ціни, виключно дизайнерські товари.

Знайомтеся з каталогом і оформляйте покупку для улюблених модниць і маленьких принцес!